Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy laptopot hogyan...

Vettem egy laptopot hogyan változtassam meg az operációs rendszert?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy vettem 1 PackardBell F4085 tipusú laptopot és az operációs rendszer valami nagyon ratyi...Linux vagy mi...Az lenne a kérdésem hogy ezt megtudom változtatni windowsra?Légyszi normális válaszokat írjatok....Nem nagyon értek a gépekhez...


[link]

^

|

|ilyen a laptop


2010. dec. 19. 18:13
1 2 3
 1/26 Electronicperson ***** válasza:
Hát ez nagyon egyszerű!Veszel egy Windows-t (ajánlom az XP-t a 7 szar) beteszed a CD-jét a meghajtódba és egyszerűen feltelepíted mint egy programot.csak válaszolgatni kell a kérdésekre és nextelni.
2010. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszodat...!!!!
2010. dec. 19. 18:52
 3/26 anonim ***** válasza:
De előtte formázd le a lemezt, ha kérdezi a windóz, mert akkor a nyomorult linux is megmarad.
2010. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
ezt nemértem..XD sík hülye vagyok az ilyenekhez...elmagyaráznád hogy hogyan kell?persze csak ha van időd..
2010. dec. 19. 18:57
 5/26 anonim ***** válasza:

Először is a linux nem ratyi.Nem tudom,melyik disztribúció van rajta,de alapjában véve semmivel sem rosszabb,mint a windows.Egészen egyszerűen csak más,és te nem ismered.(bár a laptop leírásában,amit linkeltél,azt írja,hogy opendszer nélküli,úgyhogy kicsit nekem ez furcsa)


Másodszor a seven egyáltalán nem szar,ezen a laptopon gond nélkül futna is.


Harmadszor egyáltalán nem olyan egyszerű oprendszert telepíteni.Magát a rendszert sem,hát még felvértezni szoftverekkel,megfelelően beállítgatni mindent.


Negyedszer meg Magyarországon tízből kilenc gépen kalóz windows van.Tekintve a többtízezres árukat és az átlag magyar keresetet ez nem is csoda.

2010. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
az hogy lehet hogy nincs rajta operációs rendszer?????most mit csináljak vele?mert én a windowst szeretném felrakni ráá...ezzel nem érek semmit letölteni se lehet már bocsi a kifejezésért ez egy nagy sz@r kéérem válaszoljatok köszi.
2010. dec. 19. 19:03
 7/26 anonim ***** válasza:

Linuxon ugyanúgy lehet letölteni,mint windowson.Kiváló bittorrent kliensek is léteznek hozzá,valamelyik egész biztosan benne is van alapértelmezetten.(ubuntu disztribución asszem a transmission szokott).


Biztos,hogy a te gépeden linux van?Bár ez a windows telepítés szempontjából mellékes.

2010. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

[link] itt van az operációs rendszerről pár dolog de én nem nagyon értem... mi az hogy nincs operációs rendszer?:Smit csináljak?...jah és most felrakta tölteni szerintetek meddig hagyjam fent hogy az aksija jól működjön

már 5 órája tölt.

2010. dec. 19. 19:11
 9/26 A kérdező kommentje:
de tuti hogy nem windows van rajta sztem linux se valami gagyi sz@r
2010. dec. 19. 19:11
 10/26 A kérdező kommentje:
mert eddig azt hittem hogy linux...
2010. dec. 19. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!