Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék dinamikus IP-t, úgy...

Szeretnék dinamikus IP-t, úgy hogy kábelszolgáltatóm van és a váltáshoz, az újhoz, csak egy gombot szeretnék megnyomni. Lehetséges ezt megoldani?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Az IPdet a szolgáltató cseréli ki, hogy milyen alapon az változhat szolgáltatótól függően... van akinek minden nap más, van akinek minden csatlakozáskor más, és van olyan is, akinek csak hetente változik...

Beszélj velük inkább...

2010. dec. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Náalm a a T homnál ugy van h belépek a routerbe, és kérek egy uj Ip-t:)
2010. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A DIGI-nél van lanos netem, elvileg minden csatlakozásnál új IP-t kapok, de a routerem okán szinte 24/7 csatlakozva vagyok, így csak akkor kapok új IP-t, ha a routerben egy Disconnect -> Connect párost útnakindítok, vagy kihúzom/bedugom a router adapterét.
2010. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint csak a szolgáltatóm tudja megoldani a rendszeres IP váltást. Én, itthonról, két levél között, nem tudom azt megtenni. Esetleg, ha kikapcsolom a gépet, kihúzok és újra bedugok valamit./ pl.a vinyót/

Vagyis nem tudok folyamatosan dolgozni, mindig új IP-vel.

Talán, ha megkérem a szolgáltatót, akkor naponta, vagy 12 óránként váltja az IP-met. Jól gondolom?

2010. dec. 21. 09:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy most hogyan cserélik. Ha minden csatlakozáskor, akkor csak újracsatlakozol és kész...
2010. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm ismét a válaszokat.

Egyébként, most soha nem cserélik, ez állandó.

Lehet, hogy gagyi?

Egyébként, miért kéne a szolgáltatónak váltani az IP-t, ha az ügyfél azt nem kéri?

Ez már nem az első kérdésemhez tartozó kérdés!

2010. dec. 22. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!