Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a winchester-emmel a...

Mi lehet a winchester-emmel a probléma?

Figyelt kérdés

Egyik percről a másikra ezt a hibaüzenetet kaptam a meghajtó megnyitásakor:

F:\ nem érhető el, a fájl vagy a könyvtár sérült vagy nem olvasható. Mivel próbálkozhatok az íves javításon kívül? 2 vinyó van a gépben, és ezen tároltam a fontosabb dolgaimat.


2010. dec. 22. 02:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Előszőr a szokásos, nézd meg a kábeleket ill. hogy bios felismeri-e. Ha sehogyan sem akar működni, néha működik, ha lehűtöd. Épp pár napja hallottam, hogy valaki egy vízálló zacskóban kirakta az ablakba és úgy mentette le róla a dolgokat.
2010. dec. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először megnézném a vezetékeket, aztán megnézném az eszközkezelőt, aztán a lemezkezelőben megnézném megvan-e a partíció. Aztán ha minden betűjel, meghajtó megvan, akkor start/futtatás/cmd (lehetőleg rendszergazdaként), a megjelenő ablakban: CHKDSK /F /R /X F:
2010. dec. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam minden ilyen alap dolgot, a lehűtést csak ma reggel, de nem vált be. Ugyanaz az üzenet.

Érzékeli gép, hogy jelen van a vinyó (SAMSUNG SP2014N, de nem tudom használni. Ha lekérdezem a tulajdonságait, akkor 0b szabad é 0b foglalt területet ír.

2010. dec. 22. 15:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Eszközkezelőben megvan, partíció megvan, állapot aktív, viszont 100% szabad helyet ír, ami nekem nem tetszik.
2010. dec. 22. 15:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Viszont a töredezettség mentesítő nem hajlandó megenni, nincs benne a listában.
2010. dec. 22. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!