Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 25000 ftért tudotok írni egy...

25000 ftért tudotok írni egy konfigot milyet lehetne összerakni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 16:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
2010. dec. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én vagyok a gépes. XD tudom nem nagy gép amit el akarok adni, de most csak meg fogja valaki venni ahoz képest hogy

Codegen táp.Apropó csak fel világositalak


A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:07

Apropó csak fel világosítalak hogy a régi Codegen tápok elég jók voltak ez a gép 6 éves és a tápnak semmi baja úgyhogy ebbe van valami nem??? az újak tényleg szarok..

2010. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az új Codegan táp két hónapot se bírt ki, ez tényleg hulladék.
2010. dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hat éves gépet nem érdemes megvenni, rakass össze egyet inkább. Öcsém ragaszkodott a haverja gépéhez, az öt éves volt, fél év alatt vinyótól kezdve majdnem mindent (táp, főkábel, hálózati kártya) cserélni kellett. Most éppen jó, de meddig? Ennyit érnek az olcsó használt gépek.
2010. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
jóvan nem telik mindenkinek 300 ezer forintos gépre mind NEKED.. nekem sincsen jobb még 100 ezrem sincsen gépre azt te meg osztod az észt hogy szar és? valakinek csak erre van pénze nincs mindenkinek szuper gépe ha van annak meg szerencséje van...
2010. dec. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
az előttem lévő hozzászólónak teljes mértékben igaza van nem mindenki miliomos nem mindenkinek tellik szuper hiper gamer pc re amúgymeg nem azt kérdeztem mi szar mi nem hanem írjatok milyen gépet lehet összerakni meg így codegen meg úgy codegen kit érdekel nem ez volt a kérdés már ne haragudjatok csak ez az igazság
2010. dec. 23. 20:45
 17/20 vagyokakilehetek ***** válasza:

akkor olvasd el a korábbi kommenteket amiben kaptál linket is. és döntsd onnan melyiket veszed meg ennyiért.


ennél jobbakat ennyiért úgy se nagyon lehet már kapni./sajnos/

2010. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Egyszerű kis irodai gép, kézzel rakják össze, modern, gyors, másfél éve semmi gond nincs vele. Nem egy erőgép, de három év garanciát adnak, részletre is megvehető. ÉS ÚJ!

[link]

2010. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

EZ: [link]

VAGY EZ: [link]

2010. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nézd meg: ezek az utolsó linkekben 2 magú processzoros gépek! A használt olcsók pedig Pentium 4-esek, jobb esetben. És sokkal gyorsabbak, modernebbek, nem sokkal több pénzért. Nem kell milliomosnak lenni, hogy olcsót és jót beszerezhess, de az igényeket le kell szállítani reális szintre. Vagyis nagyobb és újabb játékokra nem alkalmasak, és persze integrált a videókártya. Ezzel együtt jók. Éppen a kispénzűek részére készülnek kis szériában.
2010. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!