Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan overlockoljam így?

Hogyan overlockoljam így?

Figyelt kérdés
Van egy AMD dual core procim amire elvben még +2,4Ghz-t tudok rátolni ez pedig pont 100%-os teljesítmény növekedés lenne. Én elsőnek nem akarok csak kb 600Mhz-t rátolni és se a feszt se semmit nem akarok bántani de van egy probléma. American Megatrendes biosom van és egész egyszerűen nincs olyan menüpont ahol állíthatnám az órajelet. Egy ilyennek kellene szerepelnie hogy "MB Intelligent Tweaker (M.I.T.) de NINCS. Nem tudom hogy ez azért van-e mert AMD a proci és máshogy kell-e megoldani de nagyon örülnék ha valaki tudna ajánlani valamit és elsősorban bios megoldásra gondoltam.
2010. dec. 24. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A procid szorzózáras, ezért nincs ilyen rajta, de tudsz játszani a HT(nálam fsb) órajellel, és a feszültséggel.
2010. dec. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hogy lehet szorzózáras egy +os proci? :S AMD 4600+2Ght hivatalosan de +2,41 a programok szerint. :/
2010. dec. 24. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor az alaplapod nem támogatja.
2010. dec. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvben annak is támogatnia kéne de annak nagyobb az esélye hogy az alaplap nem támogatja. Hát sajnálom azért kösz a segítséget és kellemes ünnepeket kívánok.
2010. dec. 24. 12:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!