Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ÜDv van egy xbox 360 as joy...

ÜDv van egy xbox 360 as joy om vezeték nélküli de van hozzá kábel is usb-s. A gépen a joy al szeretnék játszani ezt hogy lehetne kivitelezni milyen program kell hozzá hogy kell be állítani,?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha PC-n szeretnéd használni az Xbox360 joy-t,akkor ezt az illesztő programot kell feltelepíteni:

Én nem próbáltam szóval saját felelősségedre töltsd le és telepítsd.


[link]


De ha jól tudom,azokhoz a PC játékohoz amik alapból támogatják az Xbox360 kontrollert,nem kell telepíteni semmit csak bedugod és kész,a játék fel ismeri...

2010. dec. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az egyrészt nem Joy hanem KONTROLER a Joy az teljesen más na de mindegy... ha usb(vezetékes) akkor csak be dugod a gépbe és csak fel kell ismerni azt ennyi.. a vezeték nélkülihez

meg kell egy kis adapter ez: [link] ha ez megvan fel rakod a gépedre be dugod azt be kapcsolod a vezetéknélkülit fel ismeri azt megy..

2010. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat akkor vennem kell egy olyat:S
2010. dec. 25. 02:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!