Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket cseréljem, hogy...

Melyiket cseréljem, hogy végre jó legyen?

Figyelt kérdés

A gépem, lassan működni, ezt úgyértem, hogy akadozik egy picit ezután lefagy, ha több programot futtatok egyszerre, ez netezés, vagy egyéb program használata közben mutatkozik.

Az az érdekes, hogy játéknál meg nem is szaggat csak egyszerűen lefagy.

De nemrég vettem észre, miközben Goggle Earth eztem, akkor szaggatott, aztán kikapcsoltam a Firefox ot, Skype, Msn, stb. -t, csak a Google Earth (Google Föld) futott, akkor már nem szaggatott, folyamatosan futott.

Mit cseréljek, hogy több progi futtatása közben is jól működjön, bármilyen program?


A gépem:

RAM: 2GB DDR2 800MHZ- es. (3-4 éves)

Alaplap: Asus M4N78 SE(5-6 hónapos)

Processzor: AMD Athlon 64X2 Dual Core Processor 4600+ 2,4 GHZ

Videokártya: 512 ATI Radeon 4670 GDDR4 (nincs egy éves)

Winchester: 460 GB (1 hetes)

Táp: 450W (nincs egy éves)


2010. dec. 24. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ebbe már mindent cserélnék.
2010. dec. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerezz olyan alaplapot, amin nem nvidia chipset van. Ez lenne az első és legfontosabb a fagyogatás és akadozás megelőzésére. Ha szerencséd van, talán driver vagy bios frissítés is elég lehet.
2010. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szal szerintem meg ne futtas mindent egyszerre. régebben ez nem volt gond?
2010. dec. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Régebben, nem, de volt kékhalál, ezután vettünk új vidikártyát, alaplap, tápot, vinyot.

Most meg lefagy.

2010. dec. 25. 16:39
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet a vinyot nem birja kezelni. én is vettem egy 160Gbost be raktam azota meg bolondult a gép.
2010. dec. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!