Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be elsőre a...

Miért nem kapcsol be elsőre a monitor?

Figyelt kérdés
Valamiért, ha bekapcsolom a számítógépem, elsőre nem kapcsol be a monitorom. A rendszer ugyanúgy feláll (hallom a bejelentkezési hangot stb.),sőt a bootolási információk is látszanak, azonban miután bejönne a Windos, kép egyszerűen nincs. Viszont ha reset gombbal újraindítom minden a legnagyobb rendben. Rájöttem, ha a pittyenés után rögtön újraindítom,akkor is jó. Feltettem a legújabb catalyst drivert, de nem segített. Avast sem talált semmilyen vírust. Ati HD4750es videókártyáról van szó, a monitor pedig egy LG Flatron F7208. Az operációs rendszerem még XP.
2010. dec. 25. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is így van a másik gépemen...amikor már érzésed szerint túl van a boot folyamaton akkor nyomd be a monitort,akkor tán jó lesz.De nem tudom mitől jön ez elő.
2010. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tudom. Az nvidia kezelőpanelben (jobb gomb, és ott lesz 1 nvidia jel, atinál nem tudom hogy van, de hasonló lehet) ott lesz felsorolva a képernyő lehetőségei, mint pl. másolás, stb, ott kell az összevonást vagy valami ilyesmit választani, nem tudom elmondani rendesen mert most szar a VGA-m, de ott lehet megoldani.
2010. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!