Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy GTX 460 Super OverClock...

Ha egy GTX 460 Super OverClocked és egy Intel E6850 (2mag,3 Ghz, de lehet felhuzom) alá betesztek egy FSP Everest 600W ATX/EATX tápegységet, abból lehet baj? =O

Figyelt kérdés
Ha egy GTX 460 Super OverClocked és egy Intel E6850 (2mag, 3 Ghz, de lehet felhuzom) alá betesztek egy FSP Everest 600W ATX/EATX tápegységet, abból lehet baj? =O Mármint arra gondolok, hogy az erősebb táp bántja e a hardvereket?
2010. dec. 25. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem bántja. Sőt, még lehet, hogy szükség is lesz rá, mert ha jól tudom, ha felhúzod, valamivel nő a fogyasztása is. Ebben nem vagyok biztos. A rendszer annyit fog asználni a 600 W-os tápból, amennyire szüksége van. Inkább az lenne baj, ha a pl. 350-es tápod lenne és a rendszered enne 350-400 W-ot.

Röviden: tedd bele nyugodtan. Az FSP-t pedig eddig is sokan dicsérték.

2010. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nekem egy 400w-os fsp tápom van és egy

amd phenom II x6 1090t 3.20 ghz

gigabyte raedon hd 6850 1gb

2x2gb ramot hajt meg sztem még sok is hozzá a 600watt

2010. dec. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!