Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy laptopom, de túl nagy...

Van egy laptopom, de túl nagy (17 inch), nem jó hordozni. Vegyek emellé egy netbookot (10 inches), amit cipelhetek (kb 80-90 ezerért), vagy vegyek ehelyett egy kisebb,14 inches laptopot (110-140 ezerért)?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 23:52
 1/3 anonim válasza:

ahogy a pénztárcád engedi.

Hosszason egy netbookon nehezebb gépelni mint egy kiseb laptopon. de a netbook könnyed. Ja igen és a netbookokban általában nincs optikai (DVD/CD) meghajtó.

2010. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben vagyok.

Vettem nyáron egy 17,3" gépet ami 3kg.

2 év múlva ha jól alakul felsőoktatásba megyek és koli vagy albérlet, szóval ezt a gépem eladom és veszek egy 13" Macbookot, amit könnyebb hordozni.

Én a helyedbe vennék egy 13-14"-s gépet 150 környékén.

2010. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyagilag jobban jönnél ki a második lehetőséggel (ha a nagy melákot eladnád), de ha a mérete mellé tudása is van a gépnek, amit ki is használnál, netbookon meg mondjuk csak jegyzetek lennének, meg nagyon alap dolgok, akkor gyakorlati szempontból járnál jobban. Neked kell mérlegelni.
2010. dec. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!