Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha van egy eredeti windows 7....

Ha van egy eredeti windows 7. em amit a boltbol vettem ha azt másik gépre telepítem és nem regisztrálom azon a gépen hanem 30 napos határ idővel mindig ujra telepitem akkor az illegális? "még nem tettem meg"

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem illegális, bár biztos nem nézik jól szemmel. Másrészt, a Windows 7 Enterprise (lényegében egy Pro verzió vállati igényekhez) letölthető, és abban 90 nap a korlát, amit asszem egyszerű trükkel 3-szor hosszabídható: [link]
2010. dec. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 alfonz64 ***** válasza:
A 90 nap meghosszabbítás szerintem illegális, mivel az rc-t már nem lehet legálisan használni ezért próbaverzió már nincs. Amit te is vettél rá volt írva hány számítógépen használható, szóval szerintem már nem lehet 30 napos határidővel sem használni. Szerintem kérdezd meg a Microsoftot.
2010. dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!