Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cpu hőmérséklete 45~55 fok...

Cpu hőmérséklete 45~55 fok között ingadozik, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Hali mindenki!

van egy régi laptopom amit már ezerszer sikerült visszahozatnom a halálból, asus l5800-as. nemrég szétszedtem, és újra kentem a cpu-t hővezetőpasztával. Azthittem az a gondja, hogy kiszáradt. Koszosnak nemkoszos, tisztára sikáltam az egész venti rendszert. De azóta sem jó, folyamatosan tulmelegszik és kikapcsol!

egy youtube videotol is elszáll. most ott tartok hogy facebook-on kivül mást nemnagyon nézek. bármi ami felpörgeti a procit, 2 perc után tulmelegszik és leáll. Mitől lehet még? Ujrakentem, kitisztitottam, semmi háttérprogram. Egy cod2-t vagy autocadat else merek inditani mert elszáll tőle fél perc alatt. ujra kezdődik a vizsgaidőszak és kéne valami kezdenem vele. Valami ötlet még? Köszi előre is a segitséget!


2010. dec. 30. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt a belső szenzor mondta, vagy te magad mérted le?

Ha az alap szenzor, akkor próbálj BIOS-t frissíteni az udvaron, vagy egy hűtőben. :)

2010. dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elvileg a BIOS-ban be tudod állítani azt a hömérsékletet aminél lekapcsol a gép. Ha ez túl alacsony akkor ilyesmi előfordulhat.


Bizos hogy túlmelegszik? A 45-55 fok normális működési hömérséklet.

2010. dec. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jatekokon nekem is elofordul a 45 fok de abbol nincs gond.
2010. dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!