Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop, mikrofon és hangfal...

Laptop, mikrofon és hangfal csatlakozó + 2 csatornás keverő. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mivel nem vagyok szakértő a témában, így kérlek titeket nézzétek el meglehetősen szétszórt megfogalmazásomat a következő kérdésben. Szóval, van nekem egy laptopom (Acer Aspire 5732ZG), és egy két csatornás keverőm (Behringer VMX 200). Eddig utóbbit asztali géppel használtam, amivel ugyebár kényelmesen össze is tudtam kötni, mindkét csatorna kapott szépen jelet, Traktor PRO-val gond nélkül csapattam is neki. Namármost, itt ez a laptop, melynek oldalán adott egy mikrofon és egy fejhallgató/hangfal csatlakozó. A kérdésre gondolom már magatoktól is rájöttetek: lehetséges-e úgy összekötni a laptopot a keverővel, hogy a Traktor PRO mindkét csatornáját ki tudjam vezetni a keverő 1-1 csatornájára, és ha igen, hogyan? Nem sokat tudok a hangkártyámról, Realtek High Definition Audio - ennyi az össz információ, amit találtam a gépen. Egyébként Windows 7 alatt futok, ha ez számít valamit. Válaszotokat előre is köszönöm!


2011. jan. 5. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Kell egy hangkártya.
2011. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
5.1-es
2011. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!