Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az új pc -játékokhoz mért...

Az új pc -játékokhoz mért kell ekkora gépigény?

Figyelt kérdés

[link]


Ottvolt régen a San Andreas annak se volt olyan rossz a grafikája a half life 2 -ről ne is beszéljünk!

Közbe azért ottis elfért jósok ember nagy map és szép grafika!


Tavaly vettem egy x4 amd -t 4Gb DDR3 -al és már többen kritizálják hogy milyen régi! :( Hogy nekik már i7 -es van 600000000000Mb DDR900000 987638763863287MHZ rammal meg ilyenek ezek nagyon felhúznak!


Mért nőnek ekkorát a gépigények? (pedíg nemis sokkal másabbak a játékok mint mondjuk az 1 ével ezelőttiek 'csak a gépigényük a más!


Amúgy ezt a gothic 4 -et nemajánlom tele van Bug -al az egész!!! (grafikaival főleg)


Köszi!


2011. jan. 6. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
így jár aki áemdét vesz...
2011. jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

x6 -os ig lehet bővíteni de hát a haverok se amd -pártiak


( amd for game intel for home :P )

2011. jan. 6. 00:20
 3/11 anonim ***** válasza:

2.8on futó c2d, 2 giga ram, 250GTS és minden megy highon akadás nélkül, akkor rossz a gépem? csak a töltés a sok néha.

amúgy ezek a gépigények kamuk. ki kell próbálni és kész.

2011. jan. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mert a jatek keszitok, meg vannak fizetve, meg a kulonbozo szponzorok csak jo dolgokat irnak mindenhol...meg hogy olyanra csinaljak a jatekot, hogy kenytelen legyel uj gepet venni.

De ez nem csak az informatikanal van igy, hanem mashol is.

tv, telefon.

kulonbozo forumokon a tesztek, hirek, meg ilyen hasonlok, azok nagyon kis mertekben tekinthetok valosagnak. pl. jozsibacsit megfizeti a nvidia, hogy csak jo dolgokat irajanak roluk, tesztekben sokkal jobbak legyenek az uj termekek mint regiek.

lenyeg a lenyeg politika... minden ugy van megcsinalva, hogy mi emberek kenyetelenek legyunk ujat venni. ha ez nem igy lenne, az osszes ceg csodbe ment volna a vilagon.:)

2011. jan. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Aztis hallottam már hogy a GTA IV -re direkt olyan patch -et raktak a készítők hogy 9600GT -s kártyát keljen venni!


Időközben valaki kiderítette az áll patcheskét és youtubon fentvan hogy lehet leszedni és 'tádá' gyorsabb?!!

2011. jan. 6. 00:33
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 00:28 Ez igy van és igy is lessz sajnos mert hát ha a 4 éves gépemen fullon mennek az uj játékok akor mi a fenének bövicsem ? A boltok meg a gyárto nyakán maradna minden :)


És azért pont a játékok mert egy sima alkalmazást már nemtudnak annyira gépigényhez kötni ,megaztán a Játékok egy olyan célközönséget (vagy célvásárlot) céloz meg akik még csak most kezdenek kilépni a nagybetüs életbe akik karácsonyra nem szánkot meg biciglit kérnek hanem pénzt

:)


Ha jól tudom akkor elösször az INTEL nek jutott az az eszébe hogy A számitogépeket ugy lehessen összerakni hogy azt házilag is összelehessen rakni


[link]

2011. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Így van,szerintem is direkt az újabb hárdverre oprimalizálják a játékokat hogy az embereknek új cuccot kelljen venni.Ha nagyon akarnák gyengébb konfigra gépekre is tudnák optimalizálni a játékokat,csakhogy akkor az AMD,Intel,nVidia,ATI..stb szopna torokból...MInden évben újabb "teknológival" állnak elő,azt el is kell adni.És ahhoz hogy eladják a játékok a leg megfelelőbb "inspiráló eszközök"...


AMúgy ennek a kizsákmányolásnak hamarosan vége!!!

Ugyanis most 2011-ben jön az EU-ba az onlive.


[link]


Tavaj indult az usába,annyi a lényeg a játékokat egy szerver futtatja teljes egészében,te csak egy videó szerű képet kapsz visza..Kvázi teljesen mindegy milyen géped van,ha a neted elég gyors (5MB/s) és elég stabil,tolhatod a leg újabb gammákat akadás nélül,max graff minőségben.

Letölteni sem kell semmit,csak egy pár megás kis progit amivel a szerverre csatlakozol...


És ha minden igaz,tervezik havidíjas rendszer be indítását is.AZ első tesztek már megtörténtek,akkor csak havi 25USD-t kértek és teljes körő hozzá férést kaptál minden játékhoz...Ennyiért nagyon meg fogja érni,ha megtaetják.Mert sajnos nem biztos hogy megtartják a havi díjas rendszert...De ha meg kell venni a játékokat rendesen egy accountra még úgy is megéri,mert legalább nem kell majd vasra költeni.


Már 20 játék fejlesztő cég le is szerződőtt velük.

Most a Sony,Microsot,Dell,HP,Intel,AMD,nVidia és a többiek egymás kezét fogva aggódnak hogy mi fog ebből ki sülni

2011. jan. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj a gépeddel. Tökéletes játékra, igaz VGA-t nem írtál, de ram meg a proci elég. I7 játékra felesleges. Az X6-os AMD meg sztem gyengébben teljesítene mint az X4 es Phenom, mert alacsonyabb órajel és 6 magot egyik játék se használ. Nekem egy e8200 van 4 giga rammal meg egy 4850 el és teljesen jó. Még 1 évig biztos húzza. Aztán sztem max i5 feljebb nem megyek mert felsleges.
2011. jan. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Aztis hallottam már hogy a GTA IV -re direkt olyan patch -et raktak a készítők hogy 9600GT -s kártyát keljen venni!


Időközben valaki kiderítette az áll patcheskét és youtubon fentvan hogy lehet leszedni és 'tádá' gyorsabb?!!"


Kérdező: be tudod linkelni azt a videót? Nekem 8800GT (512mb) van, és akad a gta4, de így 5 mp-ként beakad pedig jó proci és 4gb ram van a gépembe. 800x600 ba is szar...

Lehet nekem is az lenne a megoldás?

2011. jan. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
[link] Sajnos magyarba csak ezt találtam de láttam egy jó kis youtubos videót ami angol volt de nagyon jól elmagyarázta! :)
2011. jan. 6. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!