Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A DVD-t beolvassa, a CD-t...

A DVD-t beolvassa, a CD-t nem. Szükséges driver frissítés? Vagy segíthet egy program is?

Figyelt kérdés

A DVD-ket hibátlanul beolvassa,és írja is,de a CD-kből eddig csak 1 fajtát olvas,és ír.Viszont,ha nem üres az a bizonyos CD akkor leolvassa(amelyiket eddig nem olvasott.Ezekből is néhányat).Frissíteni kell a Drivert?És ha igen,hogyan?

A CD meghajtóm neve azt hiszem,hogy ez:

TSSTcorp CDDVDW TS-L633A SCSI CdRom Device

Ha esetleg programot is tudtok a meghajtóra (ha létezik) azt is mondhatjátok.

Jelenleg egy TESCO-s CD-t nem olvas.Gondoltam rá,hogy ezért(minőség miatt),de már előtte egy másik fajtát sem olvasott és az nem TESCOS volt.ASUS-om van és ha mindenkinek ilyen kényes ez a CD olvasó azt is megírhatja.


Előre is kössz!


2011. jan. 7. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
koszos a fej...
2011. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt én ki tudnám takarítani roncsolódás nélkül?Mert megpróbálnám...
2011. jan. 7. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Kapható tisztító lemez, de nem valószínű, hogy segít. ha driver problémás, akkor minden lemeznél lenne gondod. Így kezdődik az író lehalása...mennyi idős?

Persze egy eltávolítást újratelepítést megpróbálhatsz ettől még...

2011. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Írással egyébként semmi gondom,de ha az is olvassa akkor igazad van (nem nagyon értek hozzá)

Most volt novemberben 3 éves.Garancia lejárt mert 2éves gar. volt rá.Nem nagyon olvastattam vele sok CD-t meg aztán ha egész idő alatt írtam kb 15 CD-t.Nagyon hamar szeretne meghalni az íróm ahogy látom..

A letelepítés,és a feltelepítést ott kell elvégeznem,ahonnan lemásoltam a nevet is? (mert ha igen akkor már megvolt :S )

2011. jan. 7. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben lehet eltávolítani a drivert.
2011. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!