Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretném lecserélni a videóká...

Baphomet kérdése:

Szeretném lecserélni a videókártyámat jobbra. Jelenleg egy ATI Radeon HD 2600 PRO kártyám van 512MB Rammal Mit ajánlotok? Beszámítják az új árába a régit? . Azaz mint a mobiltelefonoknál van lehetőség cserére?

Figyelt kérdés
Oka - mint általában szerintem legtöbbeknek - egy új játék (CitiesXL 2011)
2011. jan. 10. 16:54
 1/5 mate0117 ***** válasza:
így elég nehéz megmondani hogy nem tudjuk hogy milyen alaplapod van és hogy mennyit szánsz rá...
2011. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha AGP én kapásból megenném, régóta vadászok ilyenre...

on:

Kéne tudni ugye az alaplapod stb+elvileg van lehetőség, de a legtöbb helyen sokkal olcsóbban veszik meg...

2011. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha AGP foglalatú kártya, akkor szerintem oda egy új alaplap, esetleg új proci/ram és persze táp kell hozzá.


Vagy vehetsz iszonyat drágán egy új AGP kártyát, esetleg használtan.

Milyen alaplapod van?

2011. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ne haragudjatok, de sajna nem tudom megmodnani, hogy aGP foglalatú-e.. ha tudnátok segíteni abban, hogy' tudnék erre választ adni, akkor várom az ötleteteket.


Alaplap:

Intel Pentium Dual CPU E2160 1.80Ghz 1GB RAM

- ez jó? ez azt jelenti hogy dual coros a gépem?


A videokarim eladom, ha kell vkinek:) csak ajánljon helyett másikat, ami nekem megfelel:)

2011. jan. 10. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Írok Privát emailt.

És igazából a legegyszerűbben szerintem úgy lehet megállapítani, hogy leveszed a gép oldalát, megkeresed a videó kártyát, finoman kiveszed, és a lábakról, amiket most húztál ki felismerheted.

[link]


Remélem jó a link+ Ha három kis kiálló lába van, az már valszeg nem AGP-s.

2011. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!