Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 80. 000Ft-ból milyen gépet...

80. 000Ft-ból milyen gépet lehetne összerakni?

Figyelt kérdés
videókártya van ( HD 5750 )
2011. jan. 15. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ennyiért veszek egy procit+HDD-t... De sztem pofás gép kijönne, most nem rakosgatok össze, legfeljebb holnap. :)
2011. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy alap gép kijön
2011. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Például ezt:

Alaplap: [link]


Proci: [link]


RAM: [link]


HDD: [link]


Táp: [link]

2011. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Házzal együtt ha jól számolom, akkor kicsivel több, mint 80 000.

Annál csak az a lényeg, hogy jól szellőzzön. kb. 5-10000 körül lehet kapni szerintem bármelyik számtechboltban.

2011. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

CHIEFTEC TÁPOT NEEEEE! Igaz, hogy sokkalta drágább az FSP táp, de találkoztam már TÖBB MINT 10 ÉVES FSP táppal és a MAI NAPIG HIBÁTLANUL MEGY (és túlélt egy alaplapot, ami a chieftec tápot kivesézte!!!).

Igazából nem tartom megfelelő ötletnek a 4 magos processzort sem egyenlőre. A szoftverek még csak most kezdik el kihajtani a két magot, még kell egy-két év, mire a szoftverek kihajtják a négy magot. Ez persze magánvélemény!

Amúgy, szerintem várj egy picit a gépvásárlással, gyűjts még casht, ha nem sürgős, és akkor komolyabb processzor, akár több memória, illetve normális táp ^^.

2011. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na most meg találtam valakit akinek a Chieftec-kel van baja.

Akkor itt egy FSP táp: [link]


Néhány ezer forinttal drágább, de ez már 500 W-os.


Egyébként biztos volt már olyan is, aki látott FSP tápot meghalni.

Csak megpróbáltam összeírni egy mai viszonylatban tűrhető konfigot.

2011. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gond, én lihegtem picit túl. Természetesen minden fajta táp képes meghalni szó nélkül, vagy hangos pukkanással, magányosan, vagy amit lehet, magával rántva ^^.
2011. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, kb én is ilyen configra gondoltam annyi hogy én egy phenom II kétmagosat választottam de ez sem rossz :D
2011. jan. 16. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!