Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott az egér görgője,...

Elromlott az egér görgője, kérhetek valami segítséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok elromlott az egerem és szeretnék egy kis segítséget kérni!Tehát annyi az egész hogy elromlott a görgője,tehát nem ragadt be meg ilyesmi hanem ugyanúgy gördül csak valamiért nem érzékeli! Itt van kép az egér belsejéről :

1. [link]

2. [link]

3. [link]


Különben az egerem : [link]


És nem akarom eldobni!


2011. jan. 15. 20:15
 1/6 anonim válasza:

Szia!


Ne haragudj, de miért ragaszkodsz a görgős egeredhez?3 éve már optikait használok, sokkal praktikusabb. Van olyan optikai, amihez vezeték se kell. Szerintem olcsóbban is megúsznád egy ilyen típusú egérrel, minthogy itt "szerelgeted".

2011. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy amit linkeltél, optikai egér. Szóval majdnem vicces volt. Gyakorolj még.
2011. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Most látom , hogy nem is görgős az egered, hanem optikai. Én akkor is vennék másikat. Egyszerűbb. Bocs az első válasz elejét tekintsd tárgytalannak.
2011. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
áááhhhh nem akarom eldobni nekem is már megvan vagy 3 éve és nagyon jól működött meg stb.
2011. jan. 15. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom ajánlani, hogy szedd szét az egész görgős részt, és rakd össze újra. Nekem akkor hullott szét, mikor szétszedtem, könnyű összerakni. Próbáld meg, hátha csak kiesett vagy elmozdult valami.
2011. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz
2011. jan. 15. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!