Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogyha 1 ponttól...

Miért van az, hogyha 1 ponttól 1 másik pontig mozgatom az egerem lassan, akkor nagyon kis távolságot tesz meg, de ha ugyanattól a ponttól ugyanaddig a pontig gyorsabban mozgatom az egerem akkor az út ötszörösét is megteszi?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Újratelepítettem a gépemet, és azt vettem észre, hogyha az asztalom elejétől egy kijelölt pontig mozgatom az egerem lassan, akkor nagyon kevés utat tesz meg a kurzor, de ha viszont gyorsan mozgatom az asztal elejétől ugyanaddig a pontig, akkor viszont az út ötszörösét is megteszi (attól függ h milyen gyorsan rántom meg az egeret). Mivel én a számítógépet játékokra használom, ezért nagyon idegesítő tud lenni ez a dolog, mivel ha gyorsan kell cselekedni, (ha valamit gyorsan célba kell venni) akkor ugye az egeret gyorsan kell mozgatni, de akkor nagyon begyorsul, és lehetetlenné teszi a célzást. Az nem megoldás, hogy lassan mozgatom az egerem, mert akkor meg nagyon kis távolságot tesz meg. Kipróbáltam más egeret is, de a probléma továbbra sem változott. Régebben nem volt ilyen problémám, és rendesen tudtam játszani. Remélem érthető a kérdés, és remélem hogy értelmes válaszokat kapok:) Kérlek mellőzzétek a Tanulj meg játszani szövegeket:) Ha valaki nem érti a kérdést, akkor légyszi írjatok és megpróbálom máshogy megfogalmazni.
2011. jan. 15. 23:18
 1/5 A kérdező kommentje:

És még valami

Ugyanaz a program van a gépen,mint ami ezelőtt volt.

2011. jan. 15. 23:22
 2/5 anonim ***** válasza:
xp-éd van vagy nem? ha az akkor vezérőpult> az az egeres kép :DDD> egér> és ott van egy olyan hogy gyorsaság azt állítsd be szerintem.
2011. jan. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

XP van a gépemen.

Az egérgyorsaság állítgatása nem oldja meg a problémát, akkor ugyanezt csinálja csak gyorsabban :)

De azért köszönöm a válaszodat!

2011. jan. 16. 00:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem valaki tudna segíteni :S
2011. jan. 16. 11:29
 5/5 A kérdező kommentje:
A probléma megoldódott!
2011. jan. 16. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!