Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy szimpla monitorra tehát...

Egy szimpla monitorra tehát PC nélkül lehet-e bevinni videó jelet valami megfizethető kiegészítővel? én tévének szeretném használni amúgy.

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy annak a szimpla monitornak milyen bemenete van, illetve hogy miről kapná a jelet.
2011. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ilyen a monitor: [link] ismered akkor gondolom?

És a jel? hát ez a gondom! nem tudom mi lehet erre a célra jó? mert a pc-ről adott ugye hisz a kártyának van kimenete, de én nem akarok gépet használni, tömör lényeg.

2011. jan. 16. 12:26
 3/8 anonim ***** válasza:
A bejövő jelet úgy értettem, hogy mi az, amit át akarsz alakítani. Pl. kompozit videó (RCA), digitális hd (HDMI), S-video, antenna jel (kábel tv) stb.
2011. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ahá! értem már! hagyományos tv-antenna jelet, erősítős antenna jelét, tehát az még nem digitális.

Apámnak kellene mert elromlott a tévéje és monitor az van és arra akarnám neki a tévét összehozni, ha lehet persze.

2011. jan. 16. 13:12
 5/8 czibles ***** válasza:

"külső tv tuner" néven keress rá googleben.

egy példa: [link]

2011. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kell egy TV-tuner, ami fogja a csatornákat. Egy videomagnó megteszi, ha nincs jobb. Abból olyan kell, amin van kompozit/s-video/scart videokimenet. Ezen kívül kell még hozzá egy ilyen kütyü:


[link]


Ha megnézed az árát, akkor láthatod, hogy bár technikailag érdekes a dolog, anyagilag érdemesebb azt a tévét megjavíttatni, vagy akár venni egy használtat helyette.


Esetleg még lehetőség, ha a monitorhoz számítógép is van, hogy abba venni egy tv tuner kártyát, de az sem olcsó.

2011. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Illetve az sem rossz, amit az előző írt, de az árra ugyanaz vonatkozik.
2011. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. jan. 16. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!