Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki segítene összerakni...

Valaki segítene összerakni egy számítógépet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék egy számítógépet összerakni,(csak számítógépet,monitort stb. nem)

A gép kb. 120000ezer lehet, és amit ebből a pénzből ki lehet hozni a legjobbat szeretném...

Sajnos nem értek hozzá ezért kérem a segítségeteket.

Nem játékra lesz, hanem internetezésre,és programozásra.


2011. jan. 16. 20:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
De ha véletlen játszok vele, akkor ne legyen lassú.
2011. jan. 16. 20:34
 2/15 anonim ***** válasza:
Hehh, ha egy gépet nem tudsz összerakni magadnak ne akarj programozni.
2011. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"Anyád hogy van?":

Ha egy tanult programozónak mutatnál egy gépet, nézne mint kiscsaj a néger srác szervére, mert aztsem tudja mit hova kell, hogyan. Ezért nincs programozó a PC boltban, és ezért is vannak a rendszergazdák.


[link]


Én egy ilyet javasolnék. Alap szinten alkalmas játékra, de inkább a minőségre hajtottam mintsem teljesítményre.

2011. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tanult programozó vagyok. Senki másra nem bíznám rá a gépem összeállítását, még az összeszerelését is nehezen. Ha valaki tanult programozó, akkor teljesen tisztában van a hardver elemekkel és össze tud állítani magának egy gépet. Ha nem tudna, akkor nem tudna effektíven programozni.


Ha valaki nem tud magának összeállítani egy gépet az ne akarjon programozni, mert így is tele van idiótákkal a piac.

2011. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha megnézed, nemsok értelmes programozót találsz.

Most arra vannak kattanva, hogy "majd a rendszergazda/haver megoldja"! Ha te nem így vagy, az csak jó lehet.

2011. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szomorú, de igaz. Ezért mondtam most azt, hogy inkább ne programozzon a kérdező.
2011. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 P.O.C. ***** válasza:
100%

Anyád hogy van?

====================

De szerintem a kérdező k*rvára nem akarja azt sem, hogy kioktasd arról mit csináljon, és mit nem az életével. Mert rohadtul nem ez volt a kérdés.


Ha csak feszt OFF -olni tudsz, nem tudom minek koptatod a klaviatúrádat itt a gyik.hu -n ?! Szerintem itt senki nem kíváncsi a hasztalan és ostoba beszólásaidra!

2011. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Figyelj, én nem azt mondtam, h programozó vagyok, csak érdekel a téma.15 éves vagyok, fél éve kezdtem el foglalkozni ezzel. Most azon a szinten vagyok, h elértem a célom,tudok amöbát programozni, és most így h sikerült, kezdek érdeklödni más irányba is. Nem egy ,söt nem kettö olyan könyvet kiolvastam ami az informatikával foglalkozik.És igen igazad van, ezt megkéne tudnom csinálni, de a számětógép szoftver része érdekel,nem a hardver.
2011. jan. 16. 22:13
 9/15 A kérdező kommentje:

És következö célom az, hogy megismerjem a sz.gép hardver részét.

Aki tudott a kérdésemre normálisan válaszolni, annak megköszönöm.

2011. jan. 16. 22:20
 10/15 anonim ***** válasza:

Elárulom, én meg a szoftver részét hanyagolom.

Nekem nem célom egész nap gépelni. (Főleg, hogy a gépírás nem megy. :)

Mondjuk belépő szinten nemárt ha értünk a "másik oldalhoz" mert ki tudja mikor lesz hasznos.


Az első "Anyád hogy van?"-al vitázó voltam.

15/f

2011. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!