Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha ezeket itt megvenném akkor...

Ha ezeket itt megvenném akkor jó lenne a gépem? Müködne?

Figyelt kérdés

Alaplap: [link]

RAM: [link]

HDD: [link]

Proci: [link]

VGA: [link]

Táp: [link]

Ház: [link]


Ezeket akarom meg rendelni csak tudni szeretném hogy az alaplapba bele lehete egyáltalán rakni ?

és hogy ezeken kívül semmi más nem kell a géphez ??

ugy értem ha megjönnek a cucosok a netröl

akkkor én otthon öszze szerelem és enyi ?

vagy kell még bele hálozati hang kártya stb ?

vagy az benne van az alap lapba ? segítsetek egy kezdönek.... bocs a helyesírás hibákért siettem :D


2011. jan. 17. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A Processzor belemegy, viszont az alaplaba van integrálva videókártya.. ami nem bővíthető.

a RAM belemegy, ha akarsz hangot kell hangkártya, ha netet is akarsz kell hálókártya..

Optikai meghajtót is vegyél, de ha jó az ami most van átteheted az újba.

2011. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

AZ integrált kártya helyett lehet beletenni jobbat. Nem véletlenül van rajta PCIe foglalat.

Az integrált hang és hálózati vezérlő már régóta alap az alaplapokon, ezen is van.


Viszont ha kezdő vagy, akkor kétszer meggondolnám, hogy magam rakjam össze.

2011. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kiegészíteném az előző hozzászólását: Ne Te rakd össze! nem bántásként mondom, de ha ilyen alapvető dolgokkal nem vagy tisztában akkor inkább fizess érte 3 ezer forintot valakinek aki ért hozzá! jah még annyit hogy ha játékra is használni akarod akkor inkább egy hd5770-est rakj bele, mert nem sokkal drágább mint az 5670 de azért jóval gyorsabb
2011. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
renben köszönöm akkor most beletudom tenni a video kártyát is ? amugy minden féle képen elvittem volna szervizben és ott rakatam volna ösze nem tudom miért irtam :D
2011. jan. 17. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!