Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Már egy ideje fut/vibrál/zavar...

Már egy ideje fut/vibrál/zavaros a monitorom. Nem tudom mit kéne vele tenni. (bővebben lent) Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

AG neovo - plug&play LCD monitor, nem mai darab

egyszer csak elkezd futni, vibrálni nem tudom hogy fogalmazzak. Néha nagyon máskor kicsit. Egy helyen szokott és általában lila szokott lenni. Látom ami alatta van, mindent látok de bizsereg


Már egy ideje verjük a hátát akkor jó szokott lenni, de gondolom nem ez a megoldás, különben is már vmikor ez sem válik be


2011. jan. 20. 18:16
 1/5 Azeriel válasza:
cseréld le!nem lesz hosszú életű de nem tudom mi lehet a baja.nálam a CRT monitornál volt ilyen (képcsőves) amit te leírtál hibát. LCD-nél sztem pixelesedik. nem értek hozzá de sztem ez a gáz
2011. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nézd meg nincs-e a közelében valamilyen mágnes, lámpa vagy ilyesmi. Mi egyszer rátettünk egy lámpát a jó öreg CRT monitorunkra és attól vibrált a kép.
2011. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet hogy érintkezési hiba, attól szokott lilulni.
2011. jan. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

mellette van hangfal, router, telefon

a tetején meg webkamera


(de az irodákban is így szokott lenni, ott miért nincs gond, főleg a telefonra gondolok, mert a router új és előtte is ezt csinálta)

2011. jan. 20. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:

A harmadik válaszoló mond valamit!

Nézd meg a csatlakozókat.

2011. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!