Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépházat illetve cpu...

Milyen gépházat illetve cpu hűtőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Én ezt a két házat néztem ki:


Cooler Master 690 II Advanced(kb. 25k)

[link]


Thermaltake Element S (ennek van egy olcsóbb változata 29k-ért aminek nincs az oldalán egy 23cm-es venti)

[link]


Procihűtő terén nem tudom milyet kellene.



Konfigom:

AMD Athlon II X4 630

Gigabyte GA-MA785GMT-USB3

Gigabyte HD5770 1GB

2 GB 1333 Mhz DDR3

Gigabyte SuperB 460W



Köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 20. 19:13
 1/6 A kérdező kommentje:
az lemaradt h a cpu hűtőt max 7-8k-ból tudnám kihozni
2011. jan. 20. 19:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 10 éves el cheapo házam van 0 azaz nulla ventillátorral. Mindkét oldala le van szedve, remekül szellőzik benne a gyári hűtőn 650MHz-cel húzott Phenom II X4 és a Radeon 4850. Nyáron a majd' 40 fokot is jól bírja. A te cuccod ennél jóval kevésbé melegedős. Minek neked drága gépház meg hűtő? Főleg procihűtőt rohadt felesleges venni. Ammenyit ráköltesz, annyiért vehetsz erősebb procit, amit nem kell agyonhúzni.
2011. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lambo96 ***** válasza:

Gépházból a Thermaltake Element S az ideálisabb szerintem :)

Procihűtő terén nézd a fordulatszámot, levegőszállítását.

[link]

Itt nézelődhetsz :)

Remélem találsz neked valót

2011. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Thermaltake CL-P0568D Contact 29 CPU hűtő

Szerintetek ez jó lenne? Egyébként nem akarom húzni a procim csak szeretném ha játék közben is hűvös maradna.

2011. jan. 20. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem húzod agyon, akkor a gyári hűtő tökéletes. Tényleg felesleges pénzkidobás. Legalább próbáld ki a gyári hűtőt, és ha nem vagy elégedett vele, még mindig ráérsz lecserélni.
2011. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már kb fél éve megvan a gép és lan partykon amikor már 1,5 napja folyamatosan megy a gép, már elég hangos a hűtő.Nyáron pedig alapból 40-50 fokos a procim netezés közben amit én kicsit soknak tartok.Egyébként meg hiába próbálsz lebeszélni róla annyira hardverb*zi vagyok, hogy úgyis megveszem :)
2011. jan. 20. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!