Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia 3D szemüveg? Szép...

Nvidia 3D szemüveg? Szép ugye? XD :D

Figyelt kérdés
Valaki tapasztalta már hogy mien ? Most szeretnék venni 1et de előtte tudni szeretnék rólla pár dolgot , mennyire adja a hatást ? Játékoknál ugyan az mint 1 3D film a moziban ? 2D végig és csak pár dolognál jelenik meg a játékokban a 3D ? Vagy végig 3D hatást ad ? Ha valakinek van iene meg köszönném ha írna rólla pár dolgot...
2011. jan. 25. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hogy lenne 2D végig ? Tudod te mit volt 1D-s játék?A super mario kb. :D

Amúgy sosem próbáltam. :)

2011. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*2D-s játék
2011. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért nem árt ha beszerzel mellé egy 3D-s monitort is.
2011. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na ezzel aztán sokat segítettetek. Ienek ne kommentezzenek már pls
2011. jan. 25. 23:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól még h van egy 3D szemüveged nem mész semmire... kell egy olyan monitor ami képes a 3D "vetítésre" és progi ami egyáltalán képes 3D képet generálni h a monitor megjelenítse :)
2011. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
( Parafadugó ) Kössz a választ mostmár így semmiképp nem veszek.
2011. jan. 26. 00:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Mekkora idióták vagytok! A 3d tv-hez akkor minek kéne külön nvidia szemüveg...

Nekem nincs de láttam a mediamarktba, és hát még életübb mint a moziba, mélységet mindig látod, ami kilyön a képpből életübb még mint a moziba. Nagyon durva cucc, én is akarok, csak az 100ezres beruházás.

Ami kell hozzá:

1. 3d vision támogatás (8800gt és feletti kártyák mind támogatják, radeonok nem)

2. Ajánlott a 120 hz-s tv, lcd, vagy led,

3. Egy adott játéknál jóval nagyobb gépigény kell, mert a 3d két képet jelenít meg, ezért van szükség a 120 hz-re, hogy ne vibráljon nem bántsa a szemet, ugye az felezve 60-60 hz, mind a két szem mást lát, így jön ki a 3d hatás.

A legolcsóbb monitor ami 120 hz-es, az 70000 ft+40000 a szemüveg. Én 1-2 év mulva szeretném megvalósítani ezt az egészet, csak akkor már 3dled tv-vel.

Összegezve: 110 ft-os beruházást jelent ez az élmény, ha van hozzá megfelelő nvidia kártyád.


Én szoktam játszani 3d-be sima lcd monitoron az úgynevezett fotorealisztikus technológiával, ami 8800gt kártya mellett 1200 ft-os beruházás volt. :D

Vörös cián szemüveg kell hozzá 1000-1500 ft pl: [link] vagy vatera, és az nvidia kontrol panelen kell beállítani.

Játék közben megnyomod a Ctrl+T-t és 3d megjelenésbe vált, ezem kívül tudod állítani Ctrl+F3, Ctrl+F4-el a mélységet.

Ezt kipróbálod hogy valami fogalmad legyen róla, de ha 3d láttál moziban akkor van.

Ettől a 3D-től mérföldekre van az Nvidia szemüveg, tehát nagyon jó dolog, egy két év mulva én is szeretnék!

Itt részletesen le van írva amit még tudni kell róla: [link]

Remélem tudtam segíteni!

Üdv!

2011. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentet. Legalább az utolsó válaszoló tudott normális választ adni a kérdésemre a többiek csak gyenge próbálkozók voltak de azért thx nekik is.
2011. jan. 26. 16:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Most azért vagyunk idióták, mert mi az egyszerűség kedvéért 3D-s monitornak neveztük a 120 Hz-es monitort (ami egyébként 3D Ready jelöléssel is bír), rendben de azért mielőtt helyesírás bajnok kommentelőnk remek írását készpénznek veszed az Nvidia 3D szemüveg feleslegességéről "mert ő anélkül is látott 3D filmet az üzletben" akkor nézd meg ezt a videót [link] egyébként amit kiváló tudású barátunk írt, hogy ő LCD tv-vel is látta működni a technikát az elv ott is ugyanaz mint amit a videóban elmondanak (a szemek felváltva történő kitakarása) csak amit ő látott az egy 3D képes Blue-Ray lejátszóról ment egy az adott tv-hez tartozó szemüveggel
2011. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és amit a 13:29-es a 3. pontjában ír, NA pont ahhoz kell a szemüveg (akár Nvidiás számítógéphez, akár a TV-hez kapott gyári Blue-Ray esetében), hogy a két szem külön képet lásson. (Az idióták meg mi vagyunk ugye)
2011. jan. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!