Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elképzelhető, hogy egy régebbi...

Elképzelhető, hogy egy régebbi cpu + memória "visszafog" egy újabb vga-t? (-CPU AMD Phenom 9600 X4,2300 MHz -DDR2 4gb 800mhz -Gtx 460 1gb)

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, de a leírt paraméterek alapján nem mondanám, hogy visszafogná.

Attól függ, hogy milyen játék alatt vetted észre, ugyanis általában nem támogatják a 4magos procikat, és lehet hogy egy erős kétmagos jobban kihajtaná a kártyát az adott játékban.

2011. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha váltanék AMD Phenom II 955 3.20Ghz + 1333mhz-es ddr3 ramokra azzal már sokkal jobb lenne nem?
2011. jan. 26. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a Phenom harmatgyenge, az nagyon is visszafog egy 460-ast. 3GHz fölé kéne menni és lehetőleg egy normálisabb architektúrával (pl. Phenom II), ha ki akarsz használni egy olyan kártyát.
2011. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Így van akkor jobb lenne, de milyen alaplapod van? Nem találkoztam olyannal ami támogat DDR2 DDR3 ramokat is, gondolom akkor abból is újat vennél. Meg ha cserélsz procit PhenomII-nek más a tokozása.


[link]


Nemtudom milyen árban gondolod a procit. Példának ittvan egy.

2011. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja most látom hogy írtál már egy procit, amit én írtam a 6ezer forintal drágább 3.4 ghz, nemtudom megéri e neked, de az sem rossz választás.
2011. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen azt is ha lesz lé, procinál meg majd attól függ mennyi lé lesz :D Gondoltam, hogy a proci vissza fogja majd.

Kösz a válaszokat.

2011. jan. 26. 23:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz proci az , csak az alapórajele nagyon alacsony.
2011. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nem találkoztam olyannal ami támogat DDR2 DDR3 ramokat is, gondolom akkor abból is újat vennél. Meg ha cserélsz procit PhenomII-nek más a tokozása. "


AM3-as procik simán mennek AM2+-os alaplapokon DDR2 RAM-mal. Az én konfigom is ilyen, és jól működik. BIOS frissítés esélyesen kell előtte.

2011. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!