Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a videókártyámnak?...

Mi a baja a videókártyámnak? Radeon 9250!

Figyelt kérdés

Van egy régi 9250-esem, aminek "csupán" annyi a baja, hogy a "Can you run it" oldalon, azt jelzi, hogy 0.0 Mb a memóriája, a pixel shader és a vertex shader 0.0 jelez, és minden "no"!!

A drivert fel tudom rakni, már 2x telepítettem újra miatta a gépet, de smmi nem oldja meg a problémát!

Már a gépet is kitisztítottam pedig!

Mi lehet a baja, ja és semmi nem hiányzik róla fizikailag!

alaplapom típusa : MSI 848P Neo-V (MS-6788)

Volt benne egy x1650-es 256Mb-os sapphire, de az meghalt, memóriahibás lett, de az amúgy is használt volt ingyen kaptam...

Csak annyi szeretnék, hogy azért a gyengébb játékok még fussanak rajta (cod2, Cod1, Halo stb.)


2011. jan. 27. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy a gépeddel baj van, amiért a Can you run it vagy mi nem működik jól??
2011. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ezzel a vidókarival nálam működik a COD2.
2011. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, csak akármilyen játékot el akarok indítani, ezt írja ki: your computer does not have graphic accelerator!

És ezek után, néztem meg az oldalt (systemrequimentslab /can you run it/) az meg azt írta ki, hogy shol semmi, semmilyen memória méret se piyel shader se semmi!

2011. jan. 27. 19:59
 4/8 A kérdező kommentje:
pixel*
2011. jan. 27. 19:59
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem pont egy ugyanilyen alaplap lóg a falon a hátam mögött. :)
2011. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És az nem jó?

mert nekem azzal nincs semmi gondom, mert a ahverom videókártyájával kipróbáltuk az enyémet (radeon HD 3570) Nagyon brutál kártya, csak kár, hogy az övé XD!!!

2011. jan. 27. 22:15
 7/8 A kérdező kommentje:
...kipróbáltuk az enyémet... mérmint az alaplapot! :)
2011. jan. 27. 22:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki másik gépben a kártyát, ha ott sem jó, akkor meghalta magát. Elég olcsón lehet már venni nVidia 7600GT-t, az jó kis kari :D
2011. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!