Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A spéci egerek (az ilyen 6-8...

A spéci egerek (az ilyen 6-8 gombosak vagy épp drótnélküliek) meddig "élnek"?

Figyelt kérdés
Úgy hallottamk,hogy az olyasfajták hamar elromlanak,de nem tudom biztosan,nekem sima 3 gombos van görgővel.És amúgy mitől romlanak el ezek olyan hamar,ha arról van szó?
2011. jan. 31. 19:05
 1/3 Zabpehely ***** válasza:
Sok múlik azon hogy milyen márkát választasz, ha mindenképpen ragaszkodsz a vezeték nélkülihez, a logitech megbízható, és sokat bír akkuról, így én ezt javasolnám. Sok múlik azon hogy hogyan használod, ha csapkodod, vagy leöntöd valamivel, nem fog sokat bírni, de ha nagyon erősen nyomod a gombokat a mikrokapcsoló is tönkremehet. A vezeték nélkülinél az akku megy tönkre először, illetve a tappancsok az egér alján idővel elkopnak, ezért is érdemes olyan egeret választani, amihez utólag lehet tappancsokat venni.
2011. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zabpehely ***** válasza:
Elnézést, azt elfelejtettem leírni hogy ha az akkuval és a tappancsokkal nem számolunk, 6 vagy akár 10 évet is kibírhat az egér. Nekem van 10 éve tökéletesen működő, logitech vezetékes egerem.
2011. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát, őszintén 3 évig bírják a logitechek nekem volt egy 10 ezres egér+bill vezetéknélküli logitechem(5éve) az egér 1 hónap alatt elszállt a billentyűzet mai napig jó. Most egy Cordless Desktop Wave párosításom van 2 éve van meg de az egér megintcsak kezdi megadni magát a kattintásokat már nem mindig veszi eléggé visszavág játék közbe, de azért jobb mint az első hónapba kukábavágni.
2011. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!