Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Felraktam a driver-t a hangkát...

Felraktam a driver-t a hangkátyámhoz, még sincs hang. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Netről töltöttem le hozzá a drivert, jónak kéne lennie telejs mértékben, még sincs hang, bemegyek a hngcucchoz, azt mutatja hogy nincs eszköz amivel hangot lehetne lejátzsani, meg semmi... Miért van?:S
2011. jan. 31. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Indítsd újra a gépet!
2011. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már újraindítottam párszor, de semmi...:S És biztos hogy jó drivert tettem fel....:(
2011. jan. 31. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben látja?
2011. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, mutatja a hálózati kártyánál hogy Realtek RTL8139/810x Family fast Ethernet NIC. Letöltöttem hozzá a drivert, ami ezen a néven volt, és semmi...

A lemezét ami meg hozzá volt, azt hibaüzenettel visszadobja...

Nemtudom számít-e de USB-s olvasóval próbálgatom...

2011. febr. 1. 12:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az eszközkezelő kiírja, akkor felismerte elvileg. Nem tudom, miért nem jó.
2011. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ácsi!


Te a hálókártyánál nézed, nem a hangkártyánál.

2011. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Uhh, akkor hol kéne néznem pontosan?:$ lehet hogy akkor rossz drivert is töltöttem le?

Választ előre nagyon köszönöm.:)

2011. febr. 1. 17:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Eszközkezelőbe a rendszerhangszóró alatt azt írja hogy nincsen illesztőprogram. Az gond (gondolom, és ha igen akkor miylne illesztő programot telepítsek? Vagy hogy mükődik ez? Hálás lennék ha segítenétek, mert már nagyon idegesít...:S
2011. febr. 1. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!