Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit ér ez a számítógép...

Mennyit ér ez a számítógép konfiguráció?

Figyelt kérdés

Intel Pentium 4 3,8 Ghz (duplamagos) processzor!

2gb ddr2 memória

250gb os sata winchester

Dvd-iró + dvd olvasó

fsp group- 450w tápegység

beépített kártyaolvasó, bluetooth és infra port!

Ati radeon 512 mb (pcie) videókártya( a pontos típusát nem tudom mert nincs jelenleg nálam a gép)

Alaplapot sem tudom konkrétan de 2 db pcie slot van! 4 db memória-slot, lga 775ös processzor foglalat!


2011. febr. 3. 19:01
 1/5 A kérdező kommentje:
egy olyan 55 ezret tippelek!
2011. febr. 3. 19:04
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, akörül lehet...
2011. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már bocs, de 2 magos pentium 4, ami 3,8ghz-en fut nem létezik, és nem is létezett soha sem.

Amúgy nem sokat ér az egész. Én adnák érte 30000-et, ha meg akarnám venni... De ha tudnád pontosan a videó kártya és az alaplap típusát, akkor többet érne...

2011. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! 2 magos a processzor ez biztos! A CPU-Z programmal néztem meg! Cores- 2! Megnézem pontos típusát ha itt lesz nálam!
2011. febr. 4. 10:29
 5/5 Hintalow ***** válasza:

Az egy prescott magos P4 lesz (szobafűtésre is alkalmas :)

tényleg egymagos, a hyper threading miatt látszik kétmagosnak (két szálon dolgozik)


kb. 40.000-et mondanék rá (persze lehet több is, kevesebb is)

2011. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!