Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen érintőképernyős monitor...

Milyen érintőképernyős monitort vegyek?

Figyelt kérdés

Olyan érintőképernyős monitort keresek ami képes érzékelni a kézi és a ceruzás érintést is. Sokat rajzolok a gépen és nagyon megkönnyítené a munkámat. Mindenképp érintőképernyőn gondolkodok, a digitalizáló táblák nem érdekelnek, ja és még valami min. 20" monitort.

Előre is köszi a válaszokat.


2011. febr. 6. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt biztos jól átgondoltad?

Érintőképernyős monitorok nagyon szarok, mert ugye függőlegesen vannak, és a kezed 3 perc után lezsibbad.

2011. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet fektetni is :D
2011. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy monitort?

Mert ahogy itt nézem, ugyanolyan függőleges helyzetben vannak az érintős monitorok, mint a nem-érnitősek:

[link]


Meg ott a talp, meg a hátulja meg minden, ami miatt nem tudom elképzelni milyen lehet ez fektetve.

2011. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na jó, nem fektetni, de dönteni lehet, hogy kényelmes legyen.
2011. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az még mindig szar.


Akkor már tablet pc, bár nem tudom azoknak a rajzos funkciója milyen.


Vagy egy olyan laptop, aminek teljesen forgatható a monitor része.

Csak az nem hiszem, hogy 20"-es létezik, meg drága is.

2011. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A monitorról általában leszerelhető a tartószerkezet. A monitor egy íróasztalba lenne vízszintesen beépítve, ezért mindenképp ezt a megoldást szeretném.
2011. febr. 7. 18:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem acer t230h van, nagyon jó szerintem, bár nem rajzra találták ki. berepül egy bogár aztán annyi az égésznek :) ja és akár ujságpappiral is nyomkodhatod ha akarod... 23"-os, elég nagy. azért a szinek lehetnének szebbek.

(bocs az össze-visszaságért, ami eszembe jut azt irom)

2011. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!