Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát ajánlotok...

Milyen videokártyát ajánlotok 40-50 ezer forintig?

Figyelt kérdés
Ati és Nvidia is lehet
2011. febr. 12. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha 50nél nem akarsz többet rászánni akkor egy ATI 6850 a tökéletes kártya számodra. De vagy Gigabyte vagy Sapphiret vegyél.

Ha elmennél még 60ig, akkor egy GTX 560at ajánlanék, ami erősebb a fent említett kártyánál

2011. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kártyára korlátozottak az anyagi kereteid, akkor feltételezem, hogy villanyszámlára is, úgyhogy inkább a 6850. :)
2011. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pontosan :D:D Valami "környezetbarát" kellene

Köszönöm a válaszokat!

2011. febr. 12. 14:40
 4/8 anonim válasza:
HD6850at NE! Memóriahibás egy csomó belőlük, főleg a Gigabyteok! Gondolom nem akarsz garanciába szaladgálni... Vegyél GTX460at, az kb ugyan az a szint.
2011. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez hoax, az AMD fórumon egyetlen egy ember sem panaszkodott ilyesmire, pedig ha igaz lenne, akkor lennének bőven. Meg amúgy is, ha videokártya, akkor Sapphire.
2011. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:30

Igaza van! 6850 gigaba (is) sok hibás van.

De 6870HD 55eFt simán jó!

2011. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 17:32


Pedig nem az, én kártyám is memóhibás volt... Gigáknál a gyakoribb, a többinél is előfordul de nagyon ritkán. Ez meg hogy ha vga akkor Sapphire hülyeség úgy ahogy van, pl az Asus meg a Gigabyte vagy akár az MSI, esetleg az EVGA is nagyon jó hűtéssel szerelt kártyákat gyárt, persze a Sapphire is jó.

2011. febr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

23:19:


Nem a hűtés miatt a Sapphire a legjobb (bár a vapor-x technika valóban nem rossz). Maga a kártya minősége kiemelkedő náluk, nem véletlen, hogy őket tartják az első számú ATI kártya gyártónak.


A memóriahiba esetében úgy tűnik, hogy az van, amit sejtettem, hogy véletlenül peched volt, kifogtál egy rosszat, és akkor már rögtön az összes rossz. Hibás darab mindenkinél előfordulhat, attól még nem kell kongatni a vészharangot, erre találták ki a garanciát. Mint említettem, gyakran látogatom az AMD fórumát, és eddig 0 azaz nulla esettel találkoztam.


Egyébként csak mellesleg említem, hogy az EVGA nem gyárt ATI kártyát, úgyhogy a fogyasztás miatt alapból kilőhető. Az Asus-t a többivel együtt kár említeni, mert az elmúlt években igencsak lesüllyedt náluk a színvonal, nemcsak videokártyák esetében. Előbb vennék meg egy Palit vagy Powercolor terméket.

2011. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!