Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan járok jobban játék...

Hogyan járok jobban játék közben ezzel a procival?

Figyelt kérdés
van egy 2800Mhz-es 1M-ás 800FSB-s procim ami hyper threading-es és láttam, hogy a biosban ki és be is lehet kapcsolni a hyper threading módot, ha nem irodai munkát végzek, hanem játszok, akkor hogyan járok jobban, ha ki van vagy be van kapcsolva a HT?
2011. febr. 12. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Kapcsold be nyugodtan, nem fogsz rosszabbul járni.

2011. febr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

csak észre vettem, hogy ha be van kapcsolva a ht(t) akkor néha beszaggatgat közben, ha pedig ki van kapcsolva akkor csak alig szaggat be (a játék)!

De szerintem ez, az 1db 512mb-os 400Mhz-es ram miatt lehet, hogyha tennék bele még egyet, és dual channelbe is kezelné őket akkor jóval gyorsabb lenne,

nem? A "Most wanted" szaggat be, videókártya baja nem hiszem hogy lehetne, mert a videó kártyám: x1650 Pro 256Mb!

2011. febr. 17. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!