Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valami módszer egy kormány...

Van valami módszer egy kormány digitális pedálsorának analóggá váltására?

Figyelt kérdés
Egy programot szeretnék, amivel elintézhetem, hogy ne csak két állást tudjon érzékelni (magyarán: vagy tövig nyomom a gázt/féket vagy egyáltalán nem)? Gyanítom, ezt a hardver miatt nem lehet elintézni, de azért remélem van rá gyógyír.
2011. febr. 14. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs rá lehetőség. Ha nem analóg a pedál, akkor nem tud értéket felvenni csak 0 vagy 1. Így olyan mint egy gomb. (bár PS2-őn már volt analóg gomb)
2011. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a hardver csak digitális kimenetet tud (tehát vagy tövig nyomod a gázt vagy nem), akkor ezen nem fog segíteni egy program sem.
2011. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Aha, hát erre számítottam én is, köszönöm a válaszokat!

Ebben csak az az egy a dühítő, hogy a kormányom dobozán az áll, hogy bizony lehet használni mind analóg, mind digitális módban. Persze előbbit nem lehet megtalálni a beállításokban (mivel lényegében nincs is semmiféle menüje), a használatija alapján meg jól át lettem b@szva, konkrétan, kertelés nélkül szólva. Ugyanis PS1/2-n lehet használni állítólag analóg módban, de PC-n nem, vagy csak elfelejtették leírni. Azt hiszem, ezentúl kétszer is meggondolom mit vegyek, bár eddig is így kellett volna.

2011. febr. 14. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb válassz valami ismertebb márkát, és vásárlás előtt olvass el pár tesztet és fórumot a termékről ;)
2011. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!