Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TL-WR340GD domain blokkolás,...

TL-WR340GD domain blokkolás, de hogyan?

Figyelt kérdés
Helló találtam egy leírást, hogyan lehet a routeremmel blokkolni domaineket ( [link] de kb ugyan azt a hatást kaptam mintha host fájlban tiltanám le... Szal nem tok [link] ként letiltani egy oldalt, csak www vagy anélkül engedi elmenteni. De ha [link] -ként írom be a böngészőbe megnyitja gond nélkül... Vmi ötlet, progi is jó lenne, csak ne zabáljon sokat.
2011. febr. 15. 11:56
 1/4 anonim válasza:
inkább tiltsd le IP cím alapján
2011. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és azt hogy derítem ki ?:D
2011. febr. 15. 15:01
 3/4 A kérdező kommentje:

Nah első kommentáló, hogy derítsem ki az ip-t ? :D de várom a további ötleteket :)


Egyébként az ilyen partypoker meg egyéb felugró reklám oldalakat akarom kinyírni vele... linux minten ez nem volt gond :) ott alapból volt integrálva egy domain blokkoló

2011. febr. 17. 06:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen csodajó dolgok böngésző kiegészítésként is.

Am behozol egy commandline-t, bármilyen helyen ahol tudsz indítani oda beírod h. "cmd" és enter.

Beírod hogy ping valami.hu .

És visszaír, hogy Reply from 192.342.32423.4.234.. , szóval az IP-t.

2011. febr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!