Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » évhalasztás esetén újra kell...

évhalasztás esetén újra kell érettségiznem, hogy megfeleljek az új követelményeknek vagy engem aszerint bírálnak el a felvételinél amelyik rendszerben érettségiztem?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek, egyetem előtt ki fogok hagyni egy évet, elvileg jövőre változtatnak az érettségin, azt hallottam, hogy 2 emelt szintű érettségi lesz a kötelező.
2011. febr. 16. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Idén felvételizel, ha felvesznek halasztást kell kérni mind a 2 félévre, és jövőre elkezdesz járni is az egyetemre, nem kell újra felvételizned.(Tavaly még így volt)
2011. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

13:55:


Ha eddig nem jelentkezett, akkor késő bánat, mert tegnap járt le a jelentkezési határidő.



Kérdező:


Egyébként az hülyeség, szerintem, hogy 2 emelt szintű érettségi kötelező lenne, hiszen millióan vagyunk, akik 2005 előtt érettségiztünk, és az nekünk jó nagy kiszúrás lenne. Esetleg néhány szakra, mint ahogy például az orvosira is kell egy jelen pillanatban, elképzelhető, de mindenhová sok lenne.


Az azt jelentené, hogy csak a legjobbak mehetnének továbbtanulni, hiszen két emelt szintű érettségit nem mindenki tud csak úgy felmutatni.


Egyébként mit keres ez a számtech/hardverek kategóriában???

2011. febr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!