Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy hívják ezt a csatlakozót?

Hogy hívják ezt a csatlakozót?

Figyelt kérdés
Olyan kábel, aminek az egyik végén olyan csatlakozó van, ami úgy néz ki, mint egy jack csatlakozó. És van egy masinám, amibe ezt az "ismeretlen" csatlakozót be tudom dugni az AV/IN jelá aljzatba. De googlén akárhol is néztem, az AV csatlakozó az a három színes cucc! De ez meg egy fekete...
2011. febr. 16. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

1. És mi van a másik végén?

2. Miféle készülékről van szó?

3. Ha feldobnál valahova egy fényképet, akkor egyszerűbb lenne.

2011. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel fényképezőgépbe, vagy vidókamerába használható Jack csatlakozós kábel is lehet...

Van olyan vidókamera, aminek egy jack kimenete van, de nem csak hangot, hanem a képet is azon közvetíti (a kábel másik vége általában három RCA: videó és két hang), ennyi leírásból nekem ez jutott az eszembe, de egy kép tényleg jó lenne.

2011. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ŐŐŐŐ Nem ez : [link]
2011. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A másik vége nem érdekes, nekem csak az említett csatlakozó neve kell :) Képet most nem tudok felrakni, de a második válaszoló eltalálta, mert igen 3 RCA van a másik végén. No de hogy hívják akkor a másik végét? :D
2011. febr. 16. 16:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Ah, igen, linuxos kábelek kellenek ide, azokkal egyszerűbb. :DDDDDDDD
2011. febr. 16. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor azt is jack-hívják... igaz 4 szálas jack, de akkor is jack marad...

vagy pedig:

[link]

A link alapján TRRS, bár ilyen néven nem hiszem, hogy ismert lenne... :P

2011. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ceroaron98 ***** válasza:
Én csak ezt tudom küldeni [link]
2011. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!