Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy MODECOM típusú -gyakor...

Van egy MODECOM típusú -gyakorlatilag all in 1- kártyaolvasóm, ami újabban nem kezeli az XD slotot (Win7 alatt), mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sztori a következő: a minap képeket mentettem le XD kártyáról a fenti kártyaolvasóval. Minden rendben is ment, de a művelet végeztével úgy döntöttem, hogy WIPE-olom a kártyát, MiniTool Partition Wizard-dal. Úgy döntöttem, hogy 0-kal íratom tele, gyors módban (így is eltartott neki vagy 2 órán át, lévén 2GB-os kártyáról beszélünk). Ezt követően a kártyát újra partícionáltam, és a fényképezővel le is formáztam (teljesen jól működik, fényképeztem rá azóta). Igen ám, de a kártyaolvasót közben visszadugtam, mert egy SD-ről is menteni akartam képeket, ekkor vettem észre, hogy az XD meghajtóját nem látja a rendszer. Eszközöknél valóban hibát jelez, de azt a hibaelhárító nem tudja orvosolni, illesztőfrissítésre Win7 azt mondja, hogy a jelenlegi illesztő teljesen jó, nem szükséges a frissítés. Csak hát baromira nem megy. Próbáltam eltávolítani, csak a meghajtót először, utána újra felismerte, de a hiba maradt. Utána eltávolítottam az egész kártyaolvasót mindenestől, újra felismerte az egészet, de a hiba maradt... Ezután átvittem a kártyaolvasót a gyerek gépére, amin WinXP fut, ott a kártyaolvasó hibátlanul működik - ergo a hardware hibát kizártam. Mi lehet a probléma?
2011. febr. 17. 10:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!