Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ATI Radeon HD 4670-es videókár...

ATI Radeon HD 4670-es videókártyához, milyen gyakran, és melyik verzióra frissítitek az ATI Catalist Control Centert?

Figyelt kérdés

Havonta jelenik meg újabb verzió, de a magyar nyelvű általában nem jó.

Némelyik angol verzió sem, mint pl most nekem a a 11.2-es.

A 11.1-es is elég nehezen ment fel, először a magyarral próbálkoztam, végül az angol felment valahogy, de a magyar még csak nem is magyarosította a meglévőt sem.

Most meg a 11.2-es angol sem települt fel normálisan.

Legutóbb a 10.12-es elsőre klappolt magyarul.


2011. febr. 17. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
innen töltsd le mindig. [link] de nem értem mi az h nem megy fel? win7 vagy xp-t használsz?oldalt tudod ki választani.
2011. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Captain Frájer ***** válasza:
A HD 4670-hez tudomásom szerint nem frissítik a Catalystot, az újabbakban csupán az új architektúrákból próbálják kihozni a legtöbbet.
2011. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Eddig majdnem minden hónapban frissítettem, és az automatikus tuningolást lefuttatva jobb beállításokat tett lehetővé és mindig ugyanazzal a játékkal fps méréskor néha enyhe javulás is előfordult.

Most pl. újra letöltöttem a 10.12-est, sikerült is elsőre, de mégsem olyan, mint amikor frissiben decemberben felraktam, mert akkor nem volt benne hydravision, most meg van benne, viszont nincs benne HDTV kijelző támogatás, ami meg most nagyon hiányzik.

A 11.1-essel már majdnem megvoltam elégedve, csak az meg nem volt magyar.

2011. febr. 17. 18:55
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja és innen töltöttem:

[link]

Win 7 32 bit-re

2011. febr. 17. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogadni mernék, hogy 4670 AGP-s kártyáról van szó, ami még szép, hogy nem megy a rendes Catalyst-tel.


[link]

2011. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elveszítenéd a fogadást, mert PCIE HD 4670
2011. febr. 17. 19:55
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül fel ment a 11.2 angol, be is állítottam kedvem szerint.

Mert a 10.12 Hydravisionnal nem tetszett HDTV támogatás nélkül.

De most is telepítés után nem volt sehol, újra kellet telepítenem letörlés nélkül.

2011. febr. 17. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!