Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tapasztalatok, vélemények?

Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
A netbook neve: "Jet And Way Minix U-Note 11,6" 2GB" Sajnos a neten nem sok dolgot találtam róla, csak a régebbi gépekről.
2011. febr. 17. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


első linkből (gép belseje):

11,6" 1366x768 LED LCD, Intel ATOM N450 1,66 GHz CPU, 2 GB RAM, 160 GB HDD, Intel GMA 3150 video, D-SUB VGA OUT, wifi b/g/n, bluetooth, kártyaolvasó, kamera, hangszóró + mikrofon, 3 db USB, 6 cellás akku, 24 hó garancia, 1,1 kg , fehér kivitelben


tesztek nincsenek róla, eléggé NEM ismert márka... kell ez neked? :D

2011. febr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ezeket az infókat én is megtaláltam, személyes tapasztalatokat várok, illetve véleményeket. 24 hónap garanciát vállalnak rá, ezért bátorkodom fontolóra venni egyáltalán a vásárlást. Árban nem lenne rossz, mert a többi netbook-hoz viszonyítva elég erős gép szerintem.
2011. febr. 18. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!