Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek az Asrock H67M...

Szerintetek az Asrock H67M mennyire jó alaplap?

Figyelt kérdés

Nekem lassan 4 éve asrock P4VM800-as alaplapom van és lekopogom, semmi bajom nincs vele!


[link]


2011. febr. 17. 22:15
 1/4 Captain Frájer ***** válasza:
Nem rossz, átlagos alaplap, csak vigyázz a 3Gb/s-os Sata lapokkal. A h67, p67 és Q67-es chipsetes(magyarán az összes socket 1155-ös vagyis a második generációs Intel Core i3/i5/i7-hez való) alaplapot visszahívták, mert hibás a SATA vezérlő chipje. Most boltban nem lehet őket kapni, valszeg néhány tulaj meg akar szabadulni a selejtes terméktől(mind az). Szerintem várj, mert elvileg március-április környékén az Intel forgalomba helyezi a javított alaplapokat.
2011. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a figyelmeztetést! Ezt nem tudtam!
2011. febr. 17. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Viszont a SATA3as portokban nincs hiba, bár ezekből csak 2 darab van. A többinél pedig csak az esetek 5-10%ában jelentkezik a hiba. Szóval ha meg tudsz lenni 2 SATA porttal, akkor nyugodtan megveheted.
2011. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Captain Frájer ***** válasza:
Ne vegye meg, mert meglehet, hogy ő majd nem tudja garanciával becseréltetni tökéletes alaplapra, ráadásul nem tudjuk, hogy milyen áron fognak kijönni az alaplapok. Igaz, hogy a hiba viszonylag észrevétlen és meglehet, hogy évekig tart a helyzet, viszont igen kellemetlen, ha abba a kevésbe esik az illető alaplap, amelyik mondjuk rögtön bemondja az unalmast, vagy kárt tesz a rádugott hardware-ben. Orosz rulett az ilyen.
2011. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!