Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hy a Left 4 Dead 2-Nevű pc...

Reflmix kérdése:

Hy a Left 4 Dead 2-Nevű pc játék futna a gépemen? A Gépem adatai: Videokártya Nvidia Geforce 6600 GT 256 mb, Processor AMD atholn 1.80 GHZ 1, 00 gb RAM windows xd a válaszokat thx : )!

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem, ez nagyon gyenge gép
2011. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kössz :S és minimumon se menne ??
2011. febr. 18. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez is simán fut, mint az első rész:D Nekem a 2. rész is megvan, bár itt sincs éjszaka(még a sötét pályákon is lámpa nélkül futhatok:D).Csak a lényeg, hogy minél lejjebb vedd a felbontást, és akkor szaggatás nélkül kis némi erősebb grafikus beállítással játszhatod.Egy korábbi kérdésednél írtam, hogy én milyen géppel rendelkezem, nos nekem azzal a géppel a 2. rész enyhén közepes grafikus beállítás, illetve 800 x 600-as felbontáson csodaszépen fut:-) (Bár most nem, mert a hangkártyacsere miatt az egész játék összekeveri a hangokat:D:S).És jó szórakozást kívánok egy csúcs szuper játékhoz!:-)
2011. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hála neked az 1. részt végig is Toltam 1 nap alatt És nagyon megtetszett és gondoltam leszedem,letöltöm a 2. részt is Köszönöm Szépen !! :)
2011. febr. 19. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Öröm hallani:-) Továbbá, ma bejelentették, hogy új DLC lesz a 2. részhez, melyben állítólag 1 új kampány, illetve az összes 1. részes kampányt hozzá lehet tölteni.Így a 2. részbe összesen 11 kampány lesz egyből:D(Nem tudom mi értelme igazából:d)
2011. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És szívesen!:D
2011. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most Töltöm, De lehet h megrendelem a játékot, még 1 szer kösz !
2011. febr. 19. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!