Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire megbízható a HP...

Mennyire megbízható a HP laptop? Kinéztem egy HP G62-es 4gb-os laptopot. Esetleg egyéb alternatíva?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 02:10
 1/3 anonim válasza:
én már 5. éve nyuzom a HP mittomén mien laptopom ajcsiba kaptam szal azé nem tom mien XD és tökéletesen mükszik na jo az egyik hangszoroja bekrepát de naon jol birták onnan tom hogy egyszer kétszer mikor ideges voltam beletérdeltem párat szal és még mindig majdnem tökéletesn mükszik szint semmi baja :D MEGBÍZHATÓ!!!! :D
2011. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve van egy Compaq 6325-ösöm néha ütöm, de nincsen semmi baja jól bírja :D
2011. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A napokba vettem egy HP-laptopot, ügyintézés közben egy idegen fasszer odajött hozzàm meg kopogtatta a vàllam és elkezdte mondani, hogy neki 2 éve van meg ugyan ez a laptop amit én most elviszek, néha elpicsàzza van hogy leejtette nem egyszer, de nem tudja tönkretenni annyira jòl bírja a notebook. SZERINTEM IS A HEWLET-PACKARD EGY MEGBIZHATO MÀRKA!! Sok embertől kapok pozitìv visszajelzést. De durva lenne ha a laptop is visszakézből le tudna kenni egy két siskàst!! :-DD
2013. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!