Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valamilyen jele annak ha...

Van valamilyen jele annak ha kezd meghalni a merevlemez?

Figyelt kérdés
Egy már tönkre ment.Csak nagy munkával tudtam átmásolni az adatokat az újra.Valaki ajánlott egy merevlemez vizsgáló progit de ahhoz meg nem értek.Valami külső jelre gondoltam.Vagy rendellenes működésre vagy ilyesmi.
2009. febr. 14. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A mai lemezek már intelligensek, és feljegyzik az ilyen jeleket (ha bekapcsolod ezt a funkciót: SMART). Ehhez kellene programot szerezned.
2009. febr. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Netről töltsd le a hard disk sentinel progit. Telepítheted, a háttérben fut és bármikor megnézheted a merevlemezeiddel kapcsolatos összes infót. Nekem telepítve van és nagyon hasznosnak találom.
2009. febr. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak.:..hát ez az ! melyik programban van?

A második válaszolónak.:Ez az a progi amiről írtam.Fenn voltam a letöltő oldalán.Most vagy rossz verziót töltöttem le (mert nem egyet ajánlott), vagy jót töltötem le de azon nem tudtam eligazodni.

2009. febr. 14. 08:16
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon olvasd el a Támogatás címszó alatti szöveget, nagyon sok segítséget ad!

Letöltés:

(bal oldalon kiválasztod az Op.rendszerednek megfelelőt,

Klikk a Hard Disc Sentinel Proffessional v 2.70 (Zip) -re

Klikk a Link1, vagy a Link2 –re,

A magyar nyelvű súgóban, mindent leírnak a programmal kapcsolatban!

(Ha jól emlékszem, még az automatikus biztonsági mentést is tudja, ha több meghajtód van.)

2009. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi

a multkor valószínűleh rossz progit töltöttem le

Ez működik és MINDEN 100 % :)

2009. febr. 14. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!