Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gép újraindul magától néha....

Gép újraindul magától néha. Van, hogy 5 percenként, van, hogy 10órát is elmegy, és csak utána. Vírus nincs. Arra gondoltam, hogy valami processzor vagy táp hiba lehet. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

Az adatok a következők: CPU: dual core intel pE5200,2533MHz;Alaplap: MSI G31M3 V2 (MS-7529);Vidi:Intel(R) G33/G31 Express chipset (256). Aida szerint:

CPU mag: 1.176V, +3.3V, +5V, +12V, +3.3V készenléti. Remélem ezek az adatok kellettek, nem vagyok nagy kocka. Ezek a fesz. értékek jók? Mi lehet a baj, ha nem ez?


2011. febr. 22. 10:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Jha és ami még fontos: START menü->szgép kikapcsolása->leállítás parancsra is újraindul ahelyett, hogy kikapcsolna!
2011. febr. 22. 10:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Újratenném az oprendszert,és ha ettől nem múlt el ,akkor kinyomoznám,hogy mi a baj.
2011. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de azt sajnos nem tehetem, mert céges a gép! Esetleg vmi más ötlet?
2011. febr. 22. 10:36
 4/7 anonim ***** válasza:
hát szólj a főnöknek hogy cumi van:D mert gondolom nagyon dolgozni sem lehet ha kikapcsolgat
2011. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az 5 percenkénti újraindulás lehet attól is, hogy túlmelegszik a processzorod. nézd meg, nem e akadályozza valami a ventilátort.

De hogy a leállításra mért reagál restartal, azt nem tudom.

2011. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, megnézem a ventilátort! De az AIDA 21°C-t ír a CPU-ra, az 1.-magra 30°C-t, a kettesre 29°C, de ezek sztem nem sok °C fokok, a többi adat mind alacsonyabb. A főnököt nem érdekli, engem viszont az őrületbe kerget :D
2011. febr. 22. 10:49
 7/7 anonim ***** válasza:
hát a 30 fokon nem kapcsol ki az biztos. akkor mással lessz baj.
2011. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!