Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sony MHC-EC69 mini Hi-Fi...

Sony MHC-EC69 mini Hi-Fi rendszer menyire jó pc re?

Figyelt kérdés
a lényeg hogy szeretnék veni valami erős hangfalat pc-hez meg úgy amúgy is pl usb, cd kell rá és találtam eszt a hangfalat ami jó pc hez is DE MENYIRE ? jól szól ? van ilyene valakinek ? segítsetek kérlek. BŐVEBB LEÍRÁS: [link]
2011. febr. 26. 17:27
 1/4 A kérdező kommentje:
(az erőset nem úgy értettem hogy stúdió minőség. Hanem úgy hogy hangos, jó és tiszta mélyek magasak... ) ( átlag felhasználásra)
2011. febr. 26. 17:28
 2/4 anonim válasza:
Hát öcsém én szerintem ha valami igazi jót akarsz akkor Genius 5.1-et vegyél .Én vettem az 5050-est a Genius-tól.hidd el ember kegyetlenül megéri igazi bulit lehet vele csinálni a Basszus olyan hogy az ablakok megremegnek tőle ,a hangja igazi HQ maxon olyan hangja van hogy a szomszédok két házzal arrébb hallják és úgy is igazi minőségi hangot teljesít mint akár az elismert (official) YouTube videókon térhatás van vele amikor pl az ember fut körbe a szobában is úgy hallod mintha futna körbe valaki igazi tér hatás ,HQ profizmuson és végül kegyetlen erős Basszus meg hangerő .mondom az ára dupláját is megéri 26 ezer most .
2011. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aha csak nem tom hova rakjam aszt a sok hangszórót :/
2011. márc. 9. 10:44
 4/4 A kérdező kommentje:
falra lehet? kb hány méteresek a kábelek?
2011. márc. 9. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!