Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen passzív hűtésű videokár...

Milyen passzív hűtésű videokártyát vegyek?

Figyelt kérdés
Megzakkanok a régi Sapphire Radeon x800GTO videokártyám zajától, ezért úgy döntöttem, hogy passzív hűtésűre cserélem. Viszont mindenhol azt olvasom, hogy ventit szerelnek a psszív hűtésű vidikarikra... Elsősorban nem játékra kellene, viszont nem akarok olyan kártyára pénzt kiadni, amivel hosszasan játszani nem tudok (viszonylag magas gépigényű játékokkal, pl CoD WAT, stb) mert felmelegszik a vidikari. Mit javasoltok? Én kinéztem egy Sapphire HD4650-est, de elég kicsinek tűnnek a bordák. Hasonló paraméterekkel mit ajálottok? Melyek al egjobb gyártók? Én Asus, MSI, Sapphire-tól mernék venni, de a többit nem ismerem.
2011. febr. 27. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
vegyél aktív hűtéses, Gainward Golden Sample kártyát. Igazából a sorozat bármelyik tagját. Nagyon halkak, nekem is ilyen van, alig hallom. Amikor felmelegedik, akkor kb 10 másodpercre bekapcsol a venti fél óránként, visszahűti rohadtul, és újra halk.
2011. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hd 5450 1 GB-s vidikari az egyik gépembe az van és a CoD: Black Opsot viszi 1024 x 800-as felbontáson high texturával. Nem játékra való kártya mert passzivhűtéses és nem túl erős de nagyon halk és soha nem pörög fel.
2011. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!