Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A videókártyának a driverét...

A videókártyának a driverét rendszeresen kell frissíteni?

Figyelt kérdés

Vidikarim: ATi Radeon HD 5570 1GB DDR3, DirectX 11


És ha igen akk Win7-en hogy kell?


2011. febr. 27. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ATI-m van, de én sosem szoktam.

(bár én nem is játszok)

2011. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell, de általában ajánlott, az új driverrel többet ki lehet hozni a kártyából.


Felmész az ATI honlapjára, a Driver opció alatt megkeresed a saját kártyádat, és letöltöd a drivert, majd telepíted, újraindítod a gépet, és kész.

2011. febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legjobb ha leméred a sebesséhét egy tesztel (3dmark), és frissítés után is. Ha jobb lett hagyod, ha rosszabb visszaállítod a rendszert.

Frissíteni: amd.com - find driver -innen egyenes az út

Én az uj 11.2 vel nyertem 20%ot!!!

2011. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor érdemes, ha valami gondod akad vele.. új játéknál valami megjelenítési probléma lép fel például.. amúgy nem érdemes.
2011. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
érdemes mert jatekoknal tobb FPS is elerhetsz. nekem GTS450 nvidam van és az uj driver ota 3-5FPS el tobbet érek el tobb jatekba is..
2011. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!