Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell beállítani a...

Hogyan kell beállítani a konfigurációmnak legmegfelelőbben a videókártyám, elmagyarázná nekem "laikus-nak" valaki az Nvidia videókártya vezérlőprogram (Control Panel) beállításait?

Figyelt kérdés

Vannak olyan dolgok, amik nem tudom mit csinálnak és hogy mire célszerű állítani?


AMD Phenom II X4 965BE 3,4Ghz + MSI 460GTX HAWK (850/1700/2000) + 4 GB DDR3 1333 a gép.


Ambient Occlusion?

Anisotropic filtering? (16x-ig)

Antialiasing gamma correction?

Antialiasing mode (enhance the application settings vagy override any app. settings)

Antialiasing setting (32x-ig)

Antialiasing transparency (Multisample vagy supersample 8x-ig)

Maximum pre rendered frames (3-8ig)

Texture filtering - anisotropic sample optimization (ez be legyen kapcsolva?)

Texture filtering - Negative LOD bias (clamp vagy allow)

Texture filtering - trilinear optimization (ez be legyen kapcsolva?)

Tripple buffering (ez be legyen kapcsolva?)

Threaded optimization (auto vagy on vagy off)


Nagyon szépen megköszönném.


Mikori a legfrissebb DirectX 11 verzió, ha le akarom tölteni? (2010. juniust találtam csak, ötszázpár megásat)


2011. febr. 27. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Állítsd magyarra, és nagyon szép leírásod lesz minden beállításhoz.

Ha nem boldogulsz hagyj alapbeállításon mindent.

2011. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a legtöbb beállítást hagyd úgy, ahogy van (általában ez az alapértelmezett az alkalmazásvezérelt, tehát magában a játékban kell állítgatnod, hogy élsimítás milyen legyen, stb).


DX11 meg frissül windows update-en keresztül, nekem legalábbis.

2011. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hogy tudom magyarra állítani?


Tegnap full hd-ban NFS Hot Pursuit-oztam max beállításokkal, ma meg egy Directx 11 felrakása után (Microsoft honlapról) szaggat, akármit állítok is. Még a hang is a menüben. :S


Más: ha alkalmazás vezéreltre állítom és a játék grafikai beállításai között nincs filterezés és élsimítás állítási lehetőség, akkor hányszorost fog használni?

2011. febr. 27. 14:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Rájöttem mi fogja a gépet! :) Az Nvidia beállításoknál bármennyire is minőségre állítom meg se reccen, amióta leszedtem és BIOSban letiltottam az AMD Cool & Quiet alkalmazást. 800 és 3400 Mhz között ő állítgatta a procit. És persze szarul. :)
2011. febr. 27. 16:52
 5/6 anonim válasza:
Nekem is fogja valami a gépem. Te hogy is csináltad pontosan hogy jó legyen?
2013. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ker.gof válasza:
nekem is fogja nagyon kéne a help
2016. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!