Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tv tuner, Windows 7?

Tv tuner, Windows 7?

Figyelt kérdés
Van egy PINNACLE ANALOG PCI TV TUNER 110i kártyám, Windows 7 enterprise 64bit,4gb ram, pentium E6300 2×2800MHZ ezen próbálom használni, de sehogy nem akar működni. Legtöbb adó be se jön ami bejön azon vagy nincs kép vagy nagyon rossz minőségű. Kérdésem az lenne, hogy be tudom e állítani vagy gagyi az egész és nem is fog működni? Lehet rossz foglalatba tenni9 a kártyát?
2011. febr. 27. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem van egy nagyon hasonló, PCTV STEREO nevezetű, és win7 x64 alatt a beépített driverekkel működik, de csak a media centerrel, a pinnacle saját programjai nem életképesek.


Egyébként ha van egy működő programod, csak nem nagyon találsz csatornákat, akkor csak annyi a dolgod, hogy a keresés előtt a régiót nem Magyarországra, hanem Németországra állítod, mert érdekes módon sok program azt hiszi, hogy még mindig a régi szovjet SECAM rendszert használjuk. Ez mondjuk a media centerre pont nem igaz.

2011. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pinacle TVCenterrel sikerült megoldanom majdnem, 57 csatornából befogott 42 csatornát, csak elég szemcsés a kép, nem tudom lehet e javítani rajta jel erősítővel vagy ez már így marad.
2011. febr. 27. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!